פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי אנימציה

לימודי אנימציה - כללי


אנימציה או בעברית הנפשה, היא למעשה יצירת אשליה של תנועה על מסך. התהליך שבאמצעותו יוצרים את תנועה גם הוא נקרא אנימציה, שימוש נפוץ באנימציה נמצא בקולנוע, טלוויזיה, מחשבים ואינטרנט. אנימטור הוא מי שמצייר את הציורים השונים שמרכיבים את האנימציה. באנימציה קלסית, אמנם ישנו צוות שלם שכל אחד מבצע את תפקידו אבל בסופו של דבר מצולמים כל הפריימים שמרכיבים את הסרט המונפש אחד אחרי השני, בין כל תמונה ישנו רק שינוי קטן וכשמראים אותן ברצף נוצרת האשליה של התנועה, היום בעידן המחשב ישנו שימוש רב באנימציה ממוחשבת. לימודי אנימציה נותנים את הידע התאורטי והמעשי בנושא האנימציה.


לימודי אנימציה - הגשמה


אם אתה מחפש מקצוע מלהיב, יצירתי וססגוני שמפיח חיים בעצמים, לימודי אנימציה יעזרו לך לרכוש את הידע הנחוץ. תוכל להשתלב במקומות תעסוקה רבים הקשורים לקולנוע, טלוויזיה, מחשבים ואינטרנט. הרבה חברות הייטק, פרסום, שיווק, אינטרנט, מוזיקה ועיצוב  נעזרות באנימטורים כדי להפיח חיים במודלים, כדי להמחיש את השימוש במוצרים שונים ולמטרות רבות נוספות. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך כדי ללמוד את המקצוע המרתק - אנימציה.


לימודי אנימציה - נושאי לימוד


לימודי האנימציה כוללים מגוון נושאי לימוד תאורטיים ומעשיים, ביניהם לימודי אומנות, אנימציה קלסית, טכניקות אנימציה, השימוש במחשב באנימציה, כתיבה, בימוי, ציור, רישום, אנימציית דו ממד ותלת ממד,  תוכנות מחשב שונות לאנימציה ועוד. מסלולי הלימודים משתנים בהתאם למוסד הלימודים, היקף הלימודים, מטרת הלימודים וכמובן התלמיד עצמו. לימודי האנימציה נותנים דגש לניסיון ולעבודה עם המחשב ליצירת אנימציות, היום המחשב ויישומי המחשב לוקחים חלק נכבד בכל מה שקשור לאנימציה.


לימודי אנימציה - תעודה


בסיום הלימודים, במידה והתלמיד עמד בכל הדרישות, יעניק המוסד תעודת הסמכה באנימציה. מוסדות הלימוד בונים מסלולי הכשרה שונים כדי להציע מגוון אפשרויות להתמחות עבור התלמיד בהתאם לנושאים שמעניינים אותו. מוסדות ההכשרה מקבלות מוניטין בהתאם להצלחתם של הבוגרים בתחום ובתעשייה וכך גם זוכים לפופולריות רבה יותר, גם מחירי ההכשרה משתנים בהתאם לרמה ולמוניטין של מוסד ההכשרה.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה