פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס צרפתית

קורס צרפתית - כללי


השפה הצרפתית היא אחת מהשפות הרומניות המדוברות ביותר, ישנם אף ארגונים ואגודות מסוימות שמשתמשות בה כשפה הרשמית ומדינות רבות בהן היא נלמדת כשפה שניה. בין השפות הרומניות המדוברות ביותר אפשר למצוא את הספרדית, פורטוגזית, צרפתית ואיטלקית. לצרפתית דיאלקטים רבים בצרפת וגם ביבשות אחרות. השפה הצרפתית מתחברת לתרבות, אופנה, יופי ורומנטיקה.


קורס צרפתית - הגשמה


אם אתה רוצה ללמוד את אחת השפות הפופולריות, שפת התרבות היופי והאהבה, לימודי צרפתית יעזרו לך ללמוד את השפה. אם אתה מחפש מקצוע בו נדרשת ידיעת השפה, תוכל להשתלב באחת מהרבה משרות בתיירות, משרדי ממשלה, חברות בינלאומיות ועוד. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את מוסד הלימודים המתאים ביותר עבורך ללימודי השפה.


קורס צרפתית - נושאי לימוד


בדרך כלל משתתפים בקורס כחמישה עשר תלמידים כך שניתן יהיה לתת יחס אישי לתלמידים ולהתאים את קצב ההתקדמות בקורס. במהלך הקורס נלמדים העקרונות הבסיסיים וחוקי השפה בדיבור, כתיבה וקריאה, כמו כן נלמדים המאפיינים של המבטא וניואנסים בשימוש בשפה תוך מתן דוגמאות והדגמות מסרטים, הקלטות, עיתונים יומיים ועוד. התלמידים מתרגלים בכיתה והמדריך מתקן ועומד על הנקודות החשובות כדי להביא את התלמיד לשימוש נכון בשפה.


משך הקורס ותעודות


בדרך כלל הקורס נמשך כשישה חודשים עם שמונה שעות לימוד שבועיות שמסתכמות לכמאה שעות לימוד, בסופו מקבל התלמיד תעודת גמר בצרפתית.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה