פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס איפור

קורס איפור - כללי


איפור הוא תחום ססגוני ומרתק בו ניתן לפתח את הכישרון האמנותי והיצירתיות. עם הגידול בדרישה למדיה, סרטים, טלוויזיה ואינטרנט ובכלל בתחום של יחסי ציבור ישנה דרישה למאפרים במגוון משרות. איפור הוא למעשה שם כולל לחומרים קוסמטיים שונים המשמשים לצביעת הפנים או חלקים בפנים בעיקר ולעתים גם לצביעת הגוף. קיימים תכשירי איפור רבים כמו: אודם, סומק, מייק-אפ, קונסילר, פודרה, מסקרה, תוחמים ועוד. משתמשים באיפור גם כשם פועל כדי לתאר את הפעולה של איפור.


קורס איפור - הגשמה


אם בחרת להגשים את עצמך בתחום מרתק ויצירתי, בו תוכלי ליצור ולהתפתח בזמן שאת מעניקה לאחרים יופי וזוהר לימודי איפור יעזרו לך לעשות זאת. אנחנו בהגשמה נעזור לך למצוא את המקום המתאים ביותר עבורך ללימודי איפור.


קורס איפור - נושאי לימוד


ישנם קורסים רבים בנושא איפור, הלימודים ברוב המקרים משלבים ידע תאורטי והרצאה בנושא, הדגמה של השיטה והשימוש בחומרים וכמו כן התנסות מעשית בליווי מדריך מנוסה. במהלך הקורס תקבלי ידע על החומרים הקוסמטיים השונים, הרכבם והשימוש בהם, טכניקות איפור, סגנונות איפור ועוד.איפור כלות - מידע נוסף

 
איפור כלות הוא אחד הדברים היפים שניתן לעשות לפני החתונה. זרי כלה יפים באים כהשלמה מיוחדת במינה לקורס איפור כלות.

קורס איפור - מידע נוסף


קורס איפור הוא בדרך כלל קורס בן עשרים מפגשים של ארבע שעות, במרבית הקורסים לא נדרש ידע קודם באיפור או בכלל. בסיום הקורס מוענקת תעודה בהתאם לידע שנרכש בקורס.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה