פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס ברמנים

קורס ברמנים - כללי

ברמן

ברמן הוא מוזג, מי שמגיש משקאות בבר, זהו מקצוע עתיק אנו מכירים אותו מתקופת המקרא בשם "שר המשקים". אלכוהול הוא משקה אשר  משרה הרגשת עליזות, שמחה, אופוריה ורוגע, שתיית אלכוהול ידועה  כדרך מקובלת לחגוג,לשמוח ולבלות, בעיקר בחברה. קיימים משקאות חריפים רבים, מסוגים ומחומרים שונים בעלי טעם וריח אופייניים להם. כמעט לכל עם או קבוצת עמים יש משקה חריף מסורתי, בעל תכונות המאפיינות ומבדילות אותו משאר המשקאות, ישנה אף תרבות שתייה שהתפתחה סביב אותו משקה. בקורס ברמנים אתה תלמד על סוגי האלכוהול, במה הם שונים מהאחרים, המקור שלהם, תקבל סקירה על תרבות האלכוהול והשתייה בארץ ובעולם, בארים מפורסמים וכדומה.


קורס ברמנים - הגשמה


אם אתה רוצה להגשים את עצמך במקצוע מרגש ומלהיב עם הרבה גאווה ויוקרה בתחום, קורס ברמנים ישפר את יכולתך המקצועית ויעזור לך להבין את הנתונים בנוגע למשקאות והקוקטלים השונים.
 

קורס ברמנים - נושאי לימוד


קורס ברמנים נלמד בשני חלקים עיקריים חלק עיוני וחלק מעשי. בחלק העיוני לומדים על המשקאות השונים ומרכיביהם, מקורם, עומדים על ההבדלים בינם לבין אחרים וכדומה. בחלק זה התלמיד גם טועם את המשקה תוך עמידה על ההבחנה במאפיינים של המשקה, כך שישנה גם התנסות והדגמה של החומר שנלמד. בחלק המעשי התלמיד ממש עובד כברמן, עם עמדת עבודה, באר, משקאות וכלים. כאן מתרגלים את הכנת המשקאות, ערבוב נכון, סדר הכנה, כמויות, הגשה ועוד. העבודה המעשית ממש כמו בבאר היא חשובה ומקנה לתלמיד את הידע המעשי, ההיכרות והנוחות לקראת העבודה בבאר.


רוב המוסדות ללימוד שמכבדים את עצמם מעבירים את הקורס במתכונת דומה לזו המתוארת לעיל, אם כי יתכנו שינויים קלים. בסיום הקורס מוענקת תעודה הסמכה ישנם אשר מעניקים תעודות הסמכה בינלאומיות.

 

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה