פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי אנגלית

לימודי אנגלית - כללי


אנגלית היא שפה בינלאומית ובין השפות המדוברות ביותר בעולם, היא משמשת ונלמדת בבתי-ספר  כשפה שניה בהרבה מדינות. היום בעידן שבו המידע זמין מכל אחד ומכל העולם כמעט, ידע בשפה האנגלית הוא כמעט הכרחי. כמות רבה מאוד של מידע באינטרנט מפורסם בשפה האנגלית או שמציע ממשק אנגלי בנוסף לשפה האחרת. כמות העסקים שנעשים מול מדינות אחרות גדלה והשפה שבה מתקשרים לרוב היא אנגלית. כמובן ישנם סרטים, ספרים, הצגות ועוד תכנים רבים שמתוקשרים בשפה האנגלית. ניתן ללמוד אנגלית גם כמקצוע, הוראה או שפה וספרות אנגלית.


לימודי אנגלית - הגשמה


אם אתה רוצה לתקשר ולהבין בחופשיות כמות עצומה של מידע עם אנשים ברחבי העולם, לימודי אנגלית הם הכרחיים עבורך, אם אתה רוצה שהעסק שלך או המקצוע שלך יהיה פתוח לקשרים מחוץ למדינה, לימודי אנגלית בהחלט יעזרו לך.


לימודי אנגלית - נושאי לימוד


אנגלית ניתן ללמוד בהרבה אופנים, ברוב המקרים תלמד קורסים באנגלית שבהדרגה יביאו אותך לרמה של שפה בה תוכל לדבר ולכתוב. כמובן שאם אתה מגיע ברמה מסוימת תתחיל מהמקום המתאים ואם תרצה רק חלק מאפשרויות השפה (כמו למשל דיבור) גם אז תוכל לבחור. ברוב המקרים הלימודים יתחילו בקורס בסיסי ללימוד קרוא וכתוב, תלמד את האותיות של השפה איך לכתוב, לקרוא ואיזה צליל הן משמיעות. השלב הבא יהיה לימודי דקדוק וחוקי השפה שכאן יכולים להיות קורסים רבים בהתאם לרמת הידע הנדרשת וכמובן שישנם הקורסים לשיפור אוצר המילים של השפה. בין השיעורים ניתן למצוא: האלף בית, יחיד רבים, מספרים, שאלות, שייכות, חלקי דיבור, זמנים, עבר, הווה, עתיד, סימני פיסוק ועוד רבים.
 

לימודי אנגלית - תנאי קבלה


תנאי הקבלה לקורסי האנגלית משתנים בהתאם למוסד הלימודים והרמה שתרצה ללמוד, ברוב המקרים אין תנאי קבלה מעבר לעובדה שידרשו קורסים מוקדמים יותר בשפה או מבחן בשפה שימקם אותך ברמה שאליה תרצה להתקבל. לימודי אנגלית לתואר ראשון דורשים עמידה במבחנים וראיון קבלה  ללימודים.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה