פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

קורס צילום

 

קורס צילום - כללי


צילום הוא פעולה של יצירת תצלום באמצעות הטבעה של האור על גבי חומר הרגיש לחשיפה לאור. הצילום הראשון נעשה בשנת 1826 כשמשך הצילום עצמו ארך שמונה שעות, משם ועד היום עברה כברת דרך רבה. המצלמות הדיגיטליות היום החליפו את סרטי הצילום וכמעט כל מכשיר טלפון סלולרי קטן ככל שיהיה מצויד במצלמה. המצלמות המודרניות כוללות מערכות ממוחשבות ומתוחכמות, חיישנים ומערכות אופטיות שמסוגלות ליצור צילומים כמעט בכל תנאי. צילום מעבר לעובדה שהוא מספק תיעוד של התרחשויות הוא גם אומנות בפני עצמו. הצלם מפתח את הכישרון האמנותי שלו וישנם מצבים שלמציאות אחת יהיו פרשנויות שונות וכל זה לפי הדרך שבה בחר הצלם להציג או לתעד את הרגע. קורס הצילום מקנה לך את הידע והכלים שבהם תוכל ליצור את התצלומים בהתאם לראיה שלך. תלמד על אופן פעולת העדשה, הצמצם וחלקי המצלמה האחרים ותפקידיהם. תלמד כיצד תוכל באמצעות המצלמה להעביר את המסר האמנותי שאתה מוצא באובייקט המצולם ועוד.


קורס צילום - הגשמה


אם בחרת להגשים את עצמך בתחום הצילום, לימודי צילום יעזרו לך ליצור תצלומים שיציגו את מה שאתה רואה. תוכל להשתלב בעבודות בתחום האופנה, עיתונות, אינטרנט, פרסום ועוד. תוכל לפרסם את עבודותיך ואף להציגן בגלריות. תוכל להתמקצע בתחום ולהדריך אחרים בצילום.


קורס צילום - נושאי לימוד


קורסי הצילום יתנו לך ידע על עקרונות בסיסיים בצילום ובנוסף ידע תרבותי וחברתי, מטרת הלימוד מעבר להכשרה המקצועית והמיומנות בהפעלת המצלמה היא לפתח אצל התלמיד טביעת עין ייחודית. תלמד על מושגים בסיסיים בצילום כמו: עומק שדה, חשיפה, מיקוד, תקריב, קומפוזיציה, זוויות צילום כמו כן על חלקי המצלמה, תפקידיהם והשימוש של כל אחד מהם. קורסי צילום יתנו לך גם ידע לגבי שימוש נכון בתאורה ואפקטים, תוכנות מחשב לעבודה עם תצלומים ועוד נושאים בהתאם לרמת הידע וההתמחות שתבחר.


צילום - תנאי קבלה


תנאי הקבלה לקורסי הצילום משתנים בהתאם למוסד הלימודים והקורס שתרצה ללמוד, יהיו מקומות שירצו ידע מוקדם אם כי ברוב המקרים הלימודים בקורס הם פתוחים וללא ידע מוקדם שנדרש.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה