פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון


מנהל עסקים כללי


מנהל עסקים עוסק בהיבטים של ניהול ארגונים למטרות רווח. הלימודים מתרכזים במנגנונים לקבלת החלטות ארגוניות, בנייה ויישום אסטרטגיות ארגוניות, מימון, ייצור, קביעת נהלי עבודה, בניית לוחות התארגנות, ממשקים בין המחלקות השונות, זרימת החלקיקים בארגון, טיפול והנעת כוח אדם, הכשרה ועוד. כל זה כדי להביא לשיפור ועליה בסטטיסטיקות וברווחי הארגון.


לימודי תואר ראשון במנהל עסקים


ישנו מספר גדול של תכניות לימודים לתואר במנהל עסקים, תכניות הלימודים וההתמחות נקבעות בעיקר על פי הדגש בו שמים על נושא מסוים. היוקרה של התעודה נקבעת על פי מוסד הלימודים ועל פי תפקידים וארגונים שמנוהלים על ידי בוגרים של אותו מוסד השכלה.


נושאי לימוד במנהל עסקים


ישנם קורסים בסיסיים שאותם לומדים במסגרת הלימודים לתואר, ביניהם: כלכלה מיקרו ומקרו, סטטיסטיקה, תורת המימון, מתמטיקה, פסיכולוגיה, תורת השיווק, מערכות מידע, חקר ביצועים, ניהול משאבי אנוש, תקשורת שיווקית, ניתוח דוחות אתיקה ומשפט, מדעי ההתנהגות בניהול, קבלת החלטות, שיטות כמותיות לניהול, מערכות מידע ועוד.

תחומי התמחות במנהל עסקים

 

לימודי השיווק כוללים את הידע לגבי מוצרים, מחירים, מיצוב ומכירות. המטרה העיקרית היא להביא את המוצרים לידיעת הציבור לגרום לביקוש ולהגדיל את המכירות. אסטרטגיות שיווק שונות מתאימות לכל מצב ומטרה נתונה, ההתמחות בתחום השיווק מביאה את הסטודנט להבין ולדעת כיצד להתאים ולהשתמש במערך השיווק המתאים

 

ניהול המימון


תחום המטפל בכל מה שקשור להתנהלות הכספית של הארגון, משאבים למימון הייצור, השיווק, הניהול ואחזקה. תזרים מזומנים, דוחות כספיים, עתודות, השקעות, חלוקת רווחים וגיוס הון.


ניהול כוח אדם


תחום המטפל בכל מה שקשור בגיוס עובדים, הכשרת עובדים, הנעת עובדים, דאגה לרווחת העובדים, קידום, תגמול, שכר וכו'.

 

ניהול בקרת איכות וחקר ביצועים


תחום בקרת האיכות בא לבדוק את איכותם של המוצרים של הארגון כמו גם את היחידות המייצרות. בקרה זו מביאה לידי שיפור ויעילות במוצרים עצמם וגם מתקנת את כוח האדם כדי שיביא לייצור ברמה ויעילות גבוהים יותר. חקר הביצועים בודק ומתאים את החלקים של הארגון כך שיביאו לשיפור בביצועים, בתפוקות, מכירות ובאופן כללי בשוויו של הארגון.
תחומי ההתמחות הם רבים וניתן להתאים או לבחור בתחום התמחות המתאים ביותר לסטודנט. 


תעודה


הלימודים לתואר ראשון במנהל עסקים מקנים תעודת B.A במנהל עסקים

עבודה / תחומי עיסוק בתחום מנהל עסקים


- משרות ניהול שונות בארגונים ועסקים.
- כוח אדם.
- מימון ומחלקות כספים.
- ניהול שיווק ופרסום.
- ניהול חקר ביצועים.

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה