פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי עיצוב פנים לתואר ראשון

 

כללי

היום ניתן ללמוד עיצוב פנים לתואר ראשון, מעצבי פנים עובדים בתכנון ושינוי של חללים פנימיים במבנים. מעצב הפנים משתמש בידע שלו יחד עם התנאים והמגבלות של החלל והלקוח ומתאים את עיצוב החלל הפנימי לדרישות הלקוח. הוא מתייחס לצרכים החברתיים והמשפחתיים הכללים כגון פרטיות, אירוח, וכדומה, כמו כן לצרכים הפיזיים הפשוטים ביותר של האדם כגון גישה נוחה לנייר הטואלט. מספר התוצאות האפשריות הוא רחב וכאן נכנס הפן האמנותי והאישי של המעצב.

בשל הביקוש שהולך וגובר למעצבי פנים, גם תנאי הקבלה ללימודים הופכים להיות קשים יותר. בשנים האחרונות הגידול בבניה והדרישה של אנשים לעצב את פנים הבית בשונה מהמוצע על ידי החברה שבונה הם שהפכו את הענף לפופולרי ומבוקש.

כמעצב פנים אתה מגשים חלומות לאנשים.

 

לימודי עיצוב פנים

 

מעצב פנים מקצועי צריך ידע וניסיון במגוון תחומים כמו עיצוב רהיטים, עיצוב בחומרים שונים, עיצוב נוף, עיצוב תאורה, טקסטיל, עיצוב גינה, צבעים, עיצוב חללים ועוד רצוי שהמעצב יכיר חומרים שונים כמו מתכות, עצים, בדים וכדומה.
לימודים בסיסיים כוללים שרטוט, רישום, ציור, עיצוב חללי מגורים, הדמיית תלת ממד, בנית דגמים, עיצוב שטחי מסחר, עיצוב מרחבי עבודה, הנדסת אנוש ועוד. התחום הוא מאוד מהנה למי שאוהב להתעסק וליצור, הרגשת הסיפוק מהשלמת פרויקט עיצוב כשהלקוח מרוצה היא מרגשת.

 

הגשמה

 

אז אם בחרת להגשים את עצמך בתחום בתנופה עם הרבה יצירתיות, אומנות וסיפוק, לימודי עיצוב פנים הם בהחלט בשבילך. למד ועבוד על מנת להפוך למקצוען בתחום והפוך את המרחבים הפנימיים לאסתטיים, האומנים הם שיוצרים את העתיד.

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה