פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי ביטוח לתואר ראשון

כללי


אם אתה מחפש להגשים את עצמך בתחום שמתרחב ובנוסף מציע מגוון של שירותים ומקומות תעסוקה, תחום הביטוח יכול להתאים לך. אז מה זה בעצם ביטוח? ביטוח זה הסכם שנעשה בין שני צדדים כאשר אחד המבטח, נותן אחריות לשני המבוטח לנזק העלול לקרות לסחורה או לאדם. יש סוגי ביטוחים רבים כמו ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח רכוש ועוד. אנשים פונים לחברות ביטוח על מנת להקטין את הסיכון וההפסד במידה וקיים נזק לרכוש או אדם. על ידי תשלום פרמיה לחברת הביטוח הם מבטיחים טיפול ומניעה של הפסד במידה והרכוש ניזוק. העיקרון הוא שקופה מרכזית להרבה מבוטחים תוכל לכסות תביעות של מספר מבוטחים.
 
הענף כולו נמצא בהתפתחות מתמדת וישנה דרישה לכוח אדם מיומון ומקצועי  שהולכת וגדלה, רמות הידע וההתמחות הנדרשות מהעוסקים בתחום הולכת וגדלה גם כן. לימודים לתואר ראשון בביטוח נמשכים כשלוש שנים כשבסופם מוענקת לסטודנט תעודת B.A, הבוגרים יוכלו להשתלב במגוון מקומות תעסוקה הקשורים ישירות בביטוח וגם למשרות  מפתח ניהוליות בתחום הביטוח וההשקעות, הם יוכלו לשמש כסוכני ביטוח עצמאיים, או כמנהלים בחברות ביטוח, או כמנהלי סיכונים בחברות עסקיות ובסוכנויות ביטוח גדולות. כמו כן הם גם יוכלו להשתלב בעבודה בשוק ההון, בקופות גמל וקרנות פנסיה ובחברות ועסקים הזקוקים לאחראי תחום ביטוח. 

 

לימודי ביטוח
 

לימודי ביטוח נוגעים בנושאי הכלכלה, משפט ומדעי החברה. היום נכללים במסגרת הלימודים גם תכנים הקשורים גם לניהול. בלימודים לתואר ראשון נכללים קורסים רבים: תקשורת, שיווק, כלכלה ,סטטיסטיקה, חשבונאות, עקרונות מקצועיים בביטוח, הערכת שווי, שמאות, ביטוח בריאות וחיים, ביטוח רכוש, ביטוח ימי ואווירי, ביטוח הנדסי קבלני, ביטוח פנסיוני, דיני עבודה, דיני עסקים, סוציולוגיה ועוד.
 
פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה