פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי אומנות לתואר ראשון

כללי

 

אומנות היא בעצם סוג של תקשורת, האומנות מתקשרת מסרים ורעיונות ויוצרת אצל המתבונן תחושות ורעיונות. בזמן האחרון הטכנולוגיה התפתחה מאוד ויש הרבה מאוד חברות ועסקים שמציגים מוצרים ושירותים דומים. כאן למעשה נכנסת האומנות והעיצוב, מעבר לפונקציונלית זה שיתקשר טוב יותר ויגע ביותר קהל יצליח יותר.
חברות גדולות מעסיקות מעצבים ואומנים כדי להביא לממשקים אסתטיים שיתקשרו ויביאו למקסימום נוחות למשתמש.
 

לימודי תואר באומנות

 

למרות שהאומנות נתפסת כמקצוע פתוח ללא כללים וחוקים, ישנן הרבה טכניקות ושיטות באומנות שאותן ניתן ללמוד כדי להתמקצע כאומן. גם אומנים שאחראים ליצירות מפורסמות הושפעו מרעיונות ודרכי תקשורת שהם ראו ביצירות אחרות, אף אם לא שנוצרו כאומנות גרידא.
ניתן ללמוד אומנות במסלול דו חוגי בשילוב עם לימודי תקשורת, פסיכולוגיה ועוד. בלימודי אומנות לתואר ראשון התלמיד לומד את ההתפתחות של האומנות דרך ההיסטוריה, צורות האומנות והייחוד של כל תקופה.
בין הקורסים הנלמדים תלמד על תולדות האומנות, אומנות העת החדשה, אומנות בעת העתיקה, אומנות בימי הביניים, ניתוח יצירות אומנות, אומנות הרנסנס והבארוק ועוד. כמובן שבמסגרת הלימודים תלמד תעבור סדנאות מעשיות בציור, פיסול, רישום וכדומה בהתאם לכיוון בו תרצה להתפתח.
 
 

התמחויות

 
תוכל להתמחות בכיוונים שמעניינים אותך כמו, קולנוע, אנימציה, כתיבה, ציור, פיסול, רישום, גרפיקה ועד רבים. מסלולי ההתמחות המקצועית הם רבים אך הבסיס של לימודי האומנות ישמש קרקע יציבה להמשך ההתפתחות המקצועית של האומן, שלך.

פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה