פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח

לימודי אדריכלות לתואר ראשון

 

לימודי אדריכלות - כללי

 

אדריכלות וארכיטקטורה נוגעות גם באומנות וגם בהנדסת בניין, לימודי אדריכלות הוא תחום רחב וישנן הרבה התמחויות  אפשריות כמו אדריכלות נוף, תכנון ערים, אדריכלות פנים, שימור מבנים ועוד. האדריכל מתכנן ומעצב בהתאם לדרישות והמגבלות של הלקוח, היות והדרכים לענות לצורכי הלקוח הן רבות כל כך, כאן נכנס הפן האמנותי או היצירתי של האדריכל. לימודי האדריכלות תלויים במדעים אחרים ולכן כוללים לימודי מדעים, מתמטיקה, אומנות, מדעי החברה, מדעי הסביבה, היסטוריה, תורת החומר, פיזיקה, חוקי בניה, שיטות וטכנולוגיות בנייה, יישומי מחשב וכדומה.

 

תנאי קבלה ותעודות

 

לימודי אדריכלות נמשכים ארבע שנים שבסופם מקבלי תואר B.A באדריכלות. לרוב מבוססים על שיטת הנקודות לפיה צוברים נקודות בסיום כל קורס עד למכסה הנדרשת.
תנאי הקבלה ללימודי אדריכלות הם תעודת בגרות מלאה, פסיכומטרי, תיק עבודות ובחינת קבלה ללימודי אדריכלות. כמובן שיש שוני בין המוסדות השונים וצריך להתעדכן בנוגע לדרישות הקבלה הספציפיות למוסד בו אתה רוצה ללמוד.

 

אפשרויות תעסוקה

 

עם קבלת התואר ניתן להירשם כאדריכל, כדי לקבל רישיון לתכנן ולבנות בתים נדרשות שלוש שנות התמחות והתנסות, כולל המלצות המעסיק, ובחינה אצל רשם האדריכלים והמהנדסים.
אפשרויות התעסוקה הן רבות ומגוונות: עבודה במוסדות ציבור, חברות בניה, משרדים פרטיים וכדומה.

 

הגשמה

 

אם אתה מחפש תחום יצירתי, אומנותי ויחד עם זאת טכני, הרשם ללימודי אדריכלות וארכיטקטורה. האדריכל הוא זה שיוצר את הסביבה שבא אנחנו חיים מבחינת מבנים וחללים, אדריכלים עם חזון ויצירתיות תורמים לחיים ולסביבה הכללית.


פנו ללא התחייבות לקבלת הצעה ממוסדות לימוד רלוונטיים   |   טל: 0723341778
שלח
פרסום תגובה
    
  פרסם תגובה